• Hakkımızda

  Panpet Petrol Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2010 yılında, Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olarak Kayseri’de kurulmuştur. Akaryakıt, yurtiçi ve yurtdışı karayolu nakliyesi, toptan kristal şeker ticareti, melaslı pelet kuru küspe üretimi, hafriyat ve meydan işleri faaliyetlerini yapmaktadır.

  0 06 Nis 16

  FAALİYET KONUSU VE PANPET PETROL TAŞIMACILIK HAKKINDA

  Panpet Petrol Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olarak Kayseri’de kurulmuştur. Şirket’in ana faaliyet konusu, yurtiçi ve yurtdışı karayolu nakliye hizmeti, akaryakıt ürünlerinin perakende ve toptan satışı, şeker pancardan üretilmiş kristal şekerin toptan yurtiçi satışı, hayvan yemi olarak tüketilen melaslı pelet kuru küspe üretimi, hafriyat yükleme, taşıma ve boşaltma işleridir.

  Panpet Petrol Taşımacılık yurtiçi ve yurtdışına düzenlediği sayısız seferler ile Türkiye’de ve Yurtdışında, koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu dairesinde adı markalaşmış ve “sektörünün öncülerinden” konumunda haklı yerini almıştır.

  Şeker sektörünün öncüsü ve lideri “Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş.” bünyesinde, Panpet Petrol Taşımacılık San. ve Tic. A.Ş. her geçen gün artan vazifelerini en etkin ve verimli bir şekilde yerine getirerek, gelecekte de yapılacak birçok yeni yatırım projelerinde, öncü pozisyon almaya namzet, yenilikçi, insana ve çevreye saygılı ilkeler çerçevesinde, geleceğin güçlü Türkiye’sinde sağlam adımlarla hedeflerine doğru yürümektedir.

  Copyright © 2016 - Panpet A.Ş. - TÜM HAKLARI SAKLIDIR